Замково-Пломбувальні Пристрої

Производство запорно - пломбировочных устройств "Варта - Универсал Ми "Варта М".

ТОВ ТЕП "Південьінтертранс" є опорним підприємством ДП "Вінницятрансприлад" по реалізації запірно-пломбувальних пристроїв.

Виробництво замково-пломбувальних пристроїв "Варта - Універсал М" та "Варта М".

Замково-пломбувальні пристрої (ЗПП) - силові охоронні пристрої одноразового використання, призначені для забезпечення збереження вантажів, що перевозяться всіма видами транспорту і в складських приміщеннях, і що забезпечують надійний захист від несанкціонованого проникнення у вагони, кузови автомобілів, приміщення, що замикаються.

  • ЗПП "Варта - Універсал М", ТУУ01057491.013-99, призначено для установки на всі види рухомого складу при відправленні вантажів.
  • ЗПП "Варта М", ТУУ32.01.057491.023-2000, призначено для опломбування спеціалізованих цистерн для перевезення зрідженого газу та кислот, автофургонів, складів та об'єктів, що знаходяться під митним контролем.

ЗПП сертифіковані до використання в Україні, пройшли криміналістичну та пожежну-технічну експертизу МВС України і дозволені до опломбування вантажів, що йдуть на експорт в країни СНД, Балтії та Західної Європи.

Ми маємо можливість виготовити практично будь-яку кількість ЗПП в гранично стислі терміни. Можлива пересилка ЗПП через багажні відділення залізниці на будь-які станції України.

Зовнішній вигляд замково-пломбувального пристрою.